english čeština

Informace o fotografování

Kdy se objednat na fotografování

Nejlepší doba na focení novorozenců je během prvních dvou týdnů života, ideálně ve věku 5-10 dní. V tomto krátkém období jsou děti ještě spavější a pamatují si své polohy v bříšku. Ideální je se na fotografování objednat ještě během těhotenství. Zarezervuji pro Vás předběžné datum, a až se vám miminko narodí, domluvíme si vyhovující den na fotografování. Neváhejte mě kontaktovat, ani pokud se miminko již narodilo, udělám vše, abych si na Vás našla čas. Nejlepší doba pro focení v těhotenství je v 30.-37. týdnu, když je bříško už hezky vidět.

Kde probíhá a jak dlouho trvá fotografování

Fotografování probíhá v mém ateliéru na Praze 4 a trvá 2-4 hodiny, aby bylo dost času na kojení a chování. Když to počasí dovolí, nabízím těhotenské fotografování i venku.

Kdo se může připojit k fotografování

Vždy povzbuzuji rodiče, sourozence a prarodiče k účasti na fotografování. Rodinné fotografie jsou ty nejcennější.

Ceny

Rezervační poplatek
Fotografování s novorozencem – 1200,-
Tímto poplatkem si rezervujete termín fotografování. Poplatek zahrnuje čas samotného fotografování a online galerii s 20-30 upravenými fotografiemi, z kterých si vybíráte a objednáváte. Kolekce s tištěnými produkty a digitálními soubory se hradí zvlášť.
Kolekce začínají na 3900,-
Všechny kolekce zahrnují digitální soubory a produkty, tištěné na archivních materiálech muzejní kvality. Vice informaci o cenách Vám na přání ráda zašlu emailem: hello@annaulman.com